Hizmetlerimiz

Bizim Ada MED, Küba’da kanser tedavisi başta olmak üzere, diyabetik ayak ülseri, gece körlüğü, vitiligo – sedef – saçkıran gibi cilt hastalıkları, Alzheimer ve Parkinson gibi nörolojik rahatsızlıklarda Küba Cumhuriyeti Halk Sağlığı Bakanlığı’na hastanın bilgilerini iletir. Bizim Ada MED, Bakanlık uzmanlarınca önerilecek tedavi ve ilaç önerilerini en doğru ve hızlı şekilde hasta ile paylaşarak, tedavi sürecinin sorunsuz ve en kolay şekilde tamamlanması için hizmet verir.

Bilgi ve Rapor Takibi

Bizim Ada MED olarak, Küba Cumhuriyeti Halk Sağlığı Bakanlığı’na hastaya ait tüm bilgileri ve gerekli raporları ileterek süreci sizin adınıza yürütüyoruz. Küba Cumhuriyeti Halk Sağlığı Bakanlığı’nın önereceği her türlü tedavi ve ilaç önerisini en hızlı şekilde sizlerle paylaşıyoruz ve gerekli planlamaları sizlerle birlikte gerçekleştiriyoruz.    

Tercüme

Bilgi ve raporlarınızın tercümesi tıp alanında uzman çevirmenlerimizce gerçekleştirilmektedir. Hastalığınızın tedavisi için Küba’ya olan seyahatinizde de size bu alanda deneyimli tercümanlarımız aracılığıyla hizmet veriyoruz.  

Vize

Bizim Ada MED olarak Küba Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği’nce Küba Vizesi verme yetkisine sahibiz. Küba’ya olan seyahatinizde vize işlemlerinizi en hızlı ve kolay biçimde gerçekleştiriyoruz. 

Seyahat ve Konaklama


Küba Cumhuriyeti Halk Sağlığı Bakanlığı tarafından tedavi için Küba’ya davet edilmeniz halinde, Küba’ya yapacağınız seyahatiniz için uçak bileti, transfer ve konaklama gibi gereken her türlü hizmeti en hızlı ve kolay biçimde sizlere sunuyoruz.